Корзина 0
0,00 грн

Система підвіски

Позиції 1-20 з 697083

Сортувати у порядку зменшення
на сторінку

Позиції 1-20 з 697083

Сортувати у порядку зменшення
на сторінку

Нові і БУ запчастини для підвіски авто з Польщі з доставкою в Україну

< p style="text-align: justify;">підвіска автомобіля являє собою систему пристроїв, які взаємодіють між собою. Це взаємодія несучої системи в цілому і коліс. Також Підвіска сприяє зменшенню динамічних навантажень на несучу систему, регулювання положення кузова під час руху. Від якості запасних частин підвіски залежить безпека і надійність автомобіля. Кращі деталі підвіски автомобіля з доставкою з Польщі в Україну можна замовити за найвигіднішими цінами.

ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які випускають запчастини високої якості. Всі представлені товари мають сертифікати відповідності якості, відповідають необхідним нормам безпеки. Запчастини для підвіски автомобіля, наявні в нашому каталозі, надійно зарекомендували себе на ринку витратних матеріалів.

найбільш затребувані запчастини підвіски

  • передня нижня стійка авто.
  • комплект підвіски важеля управління.
  • комплект важелів для Ауді.
  • KIT Swingarm Sleeves Couplings Vectra C Singum.
  • < li style="text-align: justify;">важелі управління. 

 

< p style="text-align: justify;">купити запчастини підвіски з польських авторозбірок можна в нашому магазині. Ми цінуємо своїх клієнтів і орієнтуємося на їх переваги, тому для ще більшої економії пропонуємо і БУ запчастини. Придбати нові та БУ запчастини підвіски з доставкою буде вигідно.

важливі елементи підвіски

< p style="text-align: justify;">Амортизатор є важливою частиною автомобільної підвіски. Він допомагає пом'якшувати поштовхи і удари при їзді. Підібравши кращі комплектуючі для ремонту амортизаторів, можна в рази збільшити якість і комфорт при русі.

в каталозі вказані всі необхідні витратні матеріали для амортизаторів. В основному це: буфера ходу віддачі, втулки амортизатора, втулки напрямні, втулки обмежувальні.

напрямні елементи підвіски є значущими частинами авто. До напрямних відносяться важелі і тяги підвіски. На важелі впирається несучий елемент підвіски, тому їх називають силовими елементами. Загалом, напрямні елементи впливають на здатність переміщення коліс по відношенню до кузова. 

враховуючи значимість всіх запчастин підвіски, необхідно вибирати якісні товари, тому що, в першу чергу, це безпека вас і ваших близьких.