Привіт ,як і в описі, у мене цей інтерфейс Близько двох років використовується спорадично. Батарея тримає дуже добре. Я б віддав перевагу особистому прийому. З повагою.е>
Діагностичний інтерфейс Auto Xscan
| Стан | Б/У |
|---|
Write Your Own Review
Привіт ,як і в описі, у мене цей інтерфейс Близько двох років використовується спорадично. Батарея тримає дуже добре. Я б віддав перевагу особистому прийому. З повагою.е>
| Стан | Б/У |
|---|