Увага! Шановні клієнти! Останнім часом почастішали випадки шахрайства! Компанія ALLPARTS та її партнери не приймають кошти на карти фіз осіб! Будьте уважні — не здійснюйте оплату, якщо вам пишуть чи дзвонять з номерів, не перевірених на сайті. Номер телефону ви можете перевірити в онлайн-чаті на сайті all-parts.in.ua або в instagram.

ECD-FR-010 - КОНТРОЛЕР ТУРБІНИ FORD TRANSIT 2.4 TDCI

Доступно
SKU
12705970845
Перегляди:0
5729,00  грн
Для замовлення або консультації:
096-958-04-32
регулятор управління турбіною FORD TRANSIT 2.4 TDCi

FORD TRANSIT 2.4 TDCI 2007 -, LAND Rover DEFENDER 2.4 td 2007 -

  • виробник:NTY
  • EAN код:5902048095695
  • OE номер:752610-0010
  • Індекс: ECD-FR-010

інше numery:

  • NTYECD-FR-010
  • ECD-FR-010
  • 752610-0010
  • 5902048095695

NTY-це постачальник високоякісних запчастин для легкових і комерційних автомобілів. Продукція, вироблена на європейському ринку, користується все більшою популярністю серед роздрібних і оптових клієнтів. Компанія пропонує високу якість за доступною ціною.

Докладніше
СтанНовий
ЯкістьP-заміна з якістю, порівнянною з оригіналом
Номер каталогуECD-FR-010
Номер запасної частиниNTYECD-FR-010, ECD-FR-010, 752610-0010, 5902048095695,
Каталожний номер оригіналу752610-0010,
ВиробникNTY
Write Your Own Review
Ви залишаєте відгук на:ECD-FR-010 - КОНТРОЛЕР ТУРБІНИ FORD TRANSIT 2.4 TDCI