Увага! Шановні клієнти! Останнім часом почастішали випадки шахрайства! Компанія ALLPARTS та її партнери не приймають кошти на карти фіз осіб! Будьте уважні — не здійснюйте оплату, якщо вам пишуть чи дзвонять з номерів, не перевірених на сайті. Номер телефону ви можете перевірити в онлайн-чаті на сайті all-parts.in.ua або в instagram.

ECD-LR-000 - ТУРБОКОМПРЕСОР JAGUAR S-TYPE 99-

Доступно
SKU
13155502621
Перегляди:0
8432,00  грн
Для замовлення або консультації:
096-958-04-32

навіть якщо ваш автомобіль блювота в списку, це не означає, що деталь буде відповідати 100%. Наведені дані показують весь обсяг виробництва моделі-виробник міг використовувати кілька типів деталей в залежності від багатьох факторів. Обов'язково переконайтеся, що деталь підходить для вашого автомобіля за номером VIN

регулятор турбіни JAGUAR S-TYPE 99 -

JAGUAR S-TYPE 1999-2007, XJ 2003-2009 G-43 / 6NW009206 /

  • виробник:NTY
  • код EAN: 5902048102904
  • Індекс: ECD-LR-000

NTY

NTY є виробником високоякісних запчастин для легкових автомобілів, мікроавтобусів і позашляховиків. Продукти NTY на рубежі останніх років стали одними з найпопулярніших в спеціалізованих ремонтних майстерень-завдяки дуже хорошій якості своєї продукції і оптимально низькою ціною.

  • NTYECD-LR-000
  • ECD-LR-000
  • 5902048102904
Докладніше
СтанНовий
ЯкістьP-заміна з якістю, порівнянною з оригіналом
Номер каталогуECD-LR-000
Номер запасної частиниNTYECD-LR-000, 5902048102904,
ВиробникNTY
Write Your Own Review
Ви залишаєте відгук на:ECD-LR-000 - ТУРБОКОМПРЕСОР JAGUAR S-TYPE 99-