Увага! Шановні клієнти! Останнім часом почастішали випадки шахрайства! Компанія ALLPARTS та її партнери не приймають кошти на карти фіз осіб! Будьте уважні — не здійснюйте оплату, якщо вам пишуть чи дзвонять з номерів, не перевірених на сайті. Номер телефону ви можете перевірити в онлайн-чаті на сайті all-parts.in.ua або в instagram.

ECD-VW-011 - КОНТРОЛЕР ТУРБІНИ PORSCHE CAYENNE

Доступно
SKU
13099412367
Перегляди:0
7225,00  грн
Для замовлення або консультації:
096-958-04-32
регулятор турбокомпресора Porsche Cayenne

AUDI A6 2004-2011,Q5 2008-2016,Q7 2006-2015,VW TOUAREG 2002-2010,TOUAREG 2010-2018,PHAETON 2002-2016,PORSCHE Cayenne 2002-2010,CAYENNE II 2010-2017

  • виробник:NTY
  • EAN код:5902048095664
  • OE номер:769909-0010
  • Індекс: ECD-VW-011

інше numery:

  • NTYECD-VW-011
  • ECD-VW-011
  • 769909-0010
  • 5902048095664

NTY-це постачальник високоякісних запчастин для легкових і комерційних автомобілів. Продукція, вироблена на європейському ринку, користується все більшою популярністю серед роздрібних і оптових клієнтів. Компанія пропонує високу якість за доступною ціною.

Докладніше
СтанНовий
ЯкістьP-заміна з якістю, порівнянною з оригіналом
Номер каталогуECD-VW-011
Номер запасної частиниNTYECD-VW-011, ECD-VW-011, 769909-0010, 5902048095664,
Каталожний номер оригіналу769909-0010,
ВиробникNTY
Write Your Own Review
Ви залишаєте відгук на:ECD-VW-011 - КОНТРОЛЕР ТУРБІНИ PORSCHE CAYENNE