радіатор гідропідсилювача від дворічного BMW 320d xDrive, E90, N47, 2008р. після пробігу близько 20 тис.км. потрібно пилососити і, можливо, мити. Видимі незначні вм'ятини на ребрах охолодження-радіаторах були викликані головним чином зберіганням і розбиранням деталей механіками.е>
Радіатор гідропідсилювача BMW E90 xDrive
| Стан | Б/у |
|---|---|
| Виробник | BMW OE |
Write Your Own Review
