лампы выглядят очень хорошо. Only 1 lower ear broken and 1 upper welded ear broken, but done well enough that in my opinion it is not visible from the top. Лампшада в моем мнении очень хорошая, она имеет некоторые небольшие царапины из-за факта, что лампа была использована.п>
Фара Renault Captur Right Right Lamp
<улей>
Factory good as when first installed at the factory.
European
Черная маска вокруг объектива
улей>
| Стан | Б/У |
|---|---|
| Якість | О-оригінал з логотипом виробника автомобіля (OE) |
| Виробник | Valeo |
Write Your Own Review
